Zakup drzwi w firmie STIFF

Drzwi w budynku są elementem zamykającym otwór w ścianie. Ze względu na położenie w obiekcie drzwi dzielimy na:

  • wewnętrzne - umieszczone w ścianach między pomieszczeniami
  • zewnętrzne - będące wejściem do budynku

W naszej ofercie znajdą Państwo obydwa rodzaje drzwi.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne są najważniejszym elementem każdego budynku. Pełnią funkcję ozdobną - podkreślając styl budynku oraz ważniejszą - ochronną. Muszą charakteryzować się niepowtarzalnym wzornictwem, solidnością, trwałością i niezawodnością. Dodatkową cechą, jaka powinna charakteryzować dobre drzwi zewnętrzne, jest izolacja akustyczna i termiczna. Drzwi powinny chronić dom i domowników przed zimnem, wilgocią i hałasem. Jeśli będą dobrze dopasowane do ościeżnicy, najprawdopodobniej będą też szczelne.

Drzwi, które proponujemy swoim klientom spełniają wszystkie te funkcje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo takie marki jak: KMT, Nicewicz, Drewlux czy Dierre.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne są szczególnym rodzajem przegrody: dzielą i jednocześnie łączą pomieszczenia, izolują je akustycznie i termicznie, a także stanowią istotny element wnętrza. W dzisiejszych czasach mamy nieograniczone możliwości wyboru ich wzorów, faktur i kolorów. Różnią się one także budową materiałem, sposobem otwierania i wykończeniem powierzchni.

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów, do swojej oferty wprowadziliśmy szeroki wachlarz drzwi wewnętrznych takich producentów jak DRE czy Invado.

dreinvado

Białystok

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.