Bramy garażowe

bramyBramy garażowe powinny spełniać takie cechy jak: funkcjonalność, bezpieczeństwo, komfort obsługi i nienaganną estetykę. Przed wyborem właściwego systemu garażowego, należy sprawdzić przede wszystkim możliwości montażowe oraz ilość wolnego miejsca. 

Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie możemy podzielić na dwa główne typy, różniące się sposobem otwierania i budową: bramy uchylne i bramy segmentowe.

Bramy uchylne - inaczej zwane płytowymi to najpopularnijeszy rodzaj bram. Do ich zamontowania potrzebujemy dodatkowego miejsca przed garażem, ponieważ ich dolna część otwiera się na zewnątrz.

Bramy segmentowe - zwane sekcyjnymi, dzielimy na górne i boczne. Wykorzystywane głównie przy krótkich podjazdach, a także w garażach wychodzących na ulice. Bramy segmentowe z racji swojej szczelności często są montowane w ogrzewanych garażach.  

Producenci bram garażowych, z jakimi współpracujemy to: KMT, Novoferm, Wiśniowski i Krispol. 

 logo kmtNovofermwisniowski logo 02krispol logo1

Białystok

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.